Шестой школьный день

Шестой школьный день

16.01.2021

План агульнашкольных мерапрыемстваў

у шосты школьны дзень

ДУА “Радашковіцкі вучэбна-педагагічны комплекс

дзіцячы сад – сярэдняя школа Маладзечанскага раёна”

 

16 студзеня 2021 года

п/п

Змест дзейнасці

Клас

Час правядзення

Месца правядзення

Адказныя выканаўцы

1.

Квэст-гульня

“Я і маё здароўе”

 

III,

I

10.00-10.45

кабінет

 I класа

Торліна В.Т.

2.

Конкурс малюнка

“Зімовыя замалёўкі”

IV,

II

10.00-10.45

Кабінет

IV класа

Кісляк Т.А.

3.

Гульня

“Мая Беларусь”

V-VIII

11.00-11.45

кабінет рускай мовы і літаратуры

Радзевіч Л.А.

4.

Дыспут

 “Павага другіх дае падставу да павагі самога сябе”

IX-XI

11.00-11.45

кабінет біялогіі

Рабушка А.А.

5.

Эстафета

“Моцна і хутка разам”

 

V-XI

11.00-11.45

кабінет

X класа

Казлова А.В.

6.

Віктарына

“Свет сучасных прафесій”

 

XI

11.00-11.45

кабінет

XI класа

Асіповіч А.А.

7.

Эстафета

“Марафон бяспекі”

 

V-XI

12.00-12.45

стадыён

Пятроўская І.С.

 

свернуть

ПЛАН выхаваўчых мерапрыемстваў у шосты школьны дзень на ІІІ чвэрць 2020/2021 навучальнага года

Шестой школьный день

19.12.2020

План агульнашкольных мерапрыемстваў

у шосты школьны дзень

ДУА “Радашковіцкі вучэбна-педагагічны комплекс

дзіцячы сад – сярэдняя школа Маладзечанскага раёна”

19 снежня 2020 года

п/п

Змест дзейнасці

Клас

Час правядзення

Месца правядзення

Адказныя выканаўцы

1.

 Гульня-падарожжа

 “Мая Беларусь”

I

10.00-10.45

кабінет

I класа

Рудкоўская І.М.

2.

Гульня

“Сямейны бюджэт. Даходы і расходы”

II

10.00-10.45

кабінет

II класа

Рудая І.Т.

3.

Калектыўная творчая справа

 “Святло каляднай зоркі”

V

11.00-11.45

кабінет

V клас

Юрынок А.В.

4.

Конкурс

“Правілы дарожнага руху”

VI

11.00-11.45

кабінет

  бел.мовы і літ-ры

Чуманевіч І.В.

5.

Круглы  стол

“Святочныя традыцыі сям’і”

VII

11.00-11.45

кабінет геаграфіі і гісторыі

Дзятлоўская Т.М.

6.

Віктарына

“Здаровы лад жыцця”

VIII

11.00-11.45

кабінет руск.мовы і літ-ры

Радзевіч Л.А.

7.

Конкурс малюнкаў

“Экалогія вачамі дзяцей”

V-XI

12.00-12.45

актавая зала

Пятроўская І.С.

19.12 - гульня-падарожжа "Мая Беларусь"

19.12 - калектыўная творчая справа 

"Святло каляднай зоркі"

19.12 - конкурс "Правілы дарожнага руху"

19.12 - віктарына "Здаровы лад жыцця"

19.12 - конкурс малюнкаў 

"Экалогія вачамі дзяцей"

 

свернуть

Шестой школьный день

12.12.2020

План агульнашкольных мерапрыемстваў

у шосты школьны дзень

ДУА “Радашковіцкі вучэбна-педагагічны комплекс

дзіцячы сад – сярэдняя школа Маладзечанскага раёна”

 

12 снежня 2020 года

п/п

Змест дзейнасці

Клас

Час правядзення

Месца правядзення

Адказныя выканаўцы

1.

Акция

“Ёлочка желаний” в рамках республиканской  благотворительной акции “Наши дети”

 

08.00

г.Молодечно

Шабуня И.В.,

Хотько Т.В.

2.

Гутарка

“Анатомія нашага здароўя”

X

11.00-11.45

кабінет

X класа

Казлова А.В.

3.

Віктарына

“Правы і абавязкі дзіцяці”

XI

11.00-11.45

кабінет

XI класа

Асіповіч А.А.

4.

Тэатр

“Хутка Новы год”

 

12.00-12.45

актавая зала

Пятроўская І.С.

5.

Спартакіяда

“Хуткі мяч”

I-IV

11.00-11.45

спартыўная зала

Вабішчэвіч С.М.

6.

Гульня

“Стрытбол”          

V-XI

10.00-10.45

спартыўная  зала

Вабішчэвіч С.М.

 

 12.12.2020 - тэатр "Хутка Новы год!"

12.12.2020 - спартакіяда  "Хуткі мяч"

12.12.2020 - гульня "Стрытбол"

свернуть

Шестой школьный день

05.12.2020

 

План агульнашкольных мерапрыемстваў

у шосты школьны дзень

ДУА “Радашковіцкі вучэбна-педагагічны комплекс

дзіцячы сад – сярэдняя школа Маладзечанскага раёна”

 

5 снежня 2020 года

 

п/п

Змест дзейнасці

Клас

Час правядзення

Месца правядзення

Адказныя выканаўцы

1.

 Майстэрня Дзеда Мароза “Зімовыя замалёўкі”

I

10.00-10.45

кабінет

I класа

Рудкоўская І.М.

2.

Майстэрня Дзеда Мароза

“Здравствуй, зимушка-зима!”

II

10.00-10.45

кабінет

II класа

Рудая І.Т.

3.

Віртуальнае падарожжа

“Знакамітыя людзі пасёлка Радашковічы”

V

11.00-11.45

кабінет

V клас

Юрынок А.В.

4.

Прагляд і абмеркаванне прэзентацыі

Дзецям пра СНІД”

VI

11.00-11.45

кабінет

  бел.мовы і літ-ры

Чуманевіч І.В.

5.

Конкурс калажоў

“Беражы сваё здароўе!”

 

12.00-12.45

актавая зала

Пятроўская І.С.

6.

Спартландыя

“Мы за здаровы лад жыцця!”

I-IV

11.00-11.45

басейн

Вабішчэвіч С.М.

7.

 Эстафета

“Адзін за ўсіх і ўсе за аднаго!”          

V-XI

10.00-10.45

басейн

Вабішчэвіч С.М.

 05.12 - майстэрня Дзеда Мароза "Зімовыя замалёўкі"

05.12 - віртуальнае падарожжа "Знакамітыя людзі пасёлка Радашковічы"

 

05.12 - прагляд і абмеркаванне прэзентацыі "Дзецям пра СНІД"

05.12 - конкурс калажоў "Беражы сваё здароўе!"

05.12 - спартландыя "Мы здаровы лад жыцця!"

05.12 - эстафета "Адзін за ўсіх і ўсе за аднаго!"

свернуть

Шестой школьный день

28.11.2020

План агульнашкольных мерапрыемстваў

у шосты школьны дзень

ДУА “Радашковіцкі вучэбна-педагагічны комплекс

дзіцячы сад – сярэдняя школа Маладзечанскага раёна”

 

28 лістапада 2020 года

п/п

Змест дзейнасці

Клас

Час правядзення

Месца правядзення

Адказныя выканаўцы

1.

Майстэрня Дзеда Мароза

“Навагоднія  ўзоры”

III

10.00-10.45

 кабінет

III класа

Торліна В.Т.

2.

Майстэрня Дзеда Мароза

“Навагоднія цуды””

IV

10.00-10.45

кабінет

IV класа

Кісляк Т.А.

3.

Дыспут

“Ты ды я такія розныя”

VIII

11.00-11.45

кабінет

руск.мовы і літ-ры

Радзевіч Л.А.

4.

Гульня

“Бяспека вышэй за ўсё”

IX

11.00-11.45

кабінет

  хіміі і біялогіі

Рабушка А.А.

5.

Гульня

“Будуем горад”

X

11.00-11.45

кабінет

X класа

Казлова А.В.

6.

Творчая майстэрня

“Навагодняя цацка”

XI

11.00-11.45

кабінет

XI класа

Асіповіч А.А.

7.

Калектыўная творчая справа

“Рыхтуемся да навагодніх святаў”

 

12.00-12.45

актавая зала

Пятроўская І.С.

8.

Рухомыя гульні

“Два капітаны”

I-IV

11.00-11.45

спартыўная зала

Вабішчэвіч С.М.

9.

Гульня

“Валейбол”          

V-XI

10.00-10.45

спартыўная зала

Вабішчэвіч С.М.

У суботу, 28 лістапада 2020 года, у Радашковіцкім дзіцячым садзе - сярэдняй школе прайшлі наступныя мерапрыемствы:

28.11 - майстэрня Дзеда Мароза "Навагоднія ўзоры"

28.11 - майстэрня Дзеда Мароза "Навагоднія цуды"

28.11 - дыспут "Ты ды я такія розныя"

28.11 - гульня "Будуем горад"

28.11 - калектыўная творчая справа "Рыхтуемся да навагодніх святаў"

28.11 - рухомыя гульні "Два капітаны"

28.11 - гульня "Валейбол"

свернуть

Шестой школьный день

21.11.2020

В субботу, 21 ноября 2020 года, В Радошковичском учебно-педагогическом комплексе прошли следующие мероприятия:

21.11 - беседа "Путешествие в страну вежливых слов"

21.11 - литературная гостиная "В гостях у сказок А.С.Пушкина"

21.11 - деловая игра "В мире профессий"

 

21.11 - конкурс экологических фотографий и рисунков

"Создавая, не разрушай!"

21.11 - час здоровья "Первый заплыв"

21.11 - игра "Водное поло"

 

свернуть

План шестого школьного дня 21.11.2020

18.11.2020

План агульнашкольных мерапрыемстваў

у шосты школьны дзень

ДУА “Радашковіцкі вучэбна-педагагічны комплекс

дзіцячы сад – сярэдняя школа Маладзечанскага раёна”

 

21 лістапада 2020 года

 

п/п

Змест дзейнасці

Клас

Час правядзення

Месца правядзення

Адказныя выканаўцы

1.

 Гутарка “Падарожжа ў краіну ветлівых слоў”

I

10.00-10.45

кабінет

I класа

Рудкоўская І.М.

2.

Літатурная гасцёўня

“В гостях у сказок А.С.Пушкина”

II

10.00-10.45

кабінет

II класа

Рудая І.Т.

3.

Дзелавая гульня

“Што я ведаю пра прафесію”

V

11.00-11.45

кабінет

V клас

Юрынок А.В.

4.

Конкурс малюнкаў

“Мая сям’я”

VI

11.00-11.45

кабінет

  бел.мовы і літ-ры

Чуманевіч І.В.

5.

Інтэрактыўная гульня

“Вучымся эканоміць”

 

VII

11.00-11.45

кабінет

геаграфіі і гісторыі

Дзятлоўская Т.М.

6.

Конкурс экалагічных фатаграфій і малюнкаў

“Ствараючы, не руйнуй!”

 

12.00-12.45

актавая зала

Пятроўская І.С.

7.

Гадзіна здароўя

“Першы заплыў”

I-IV

11.00-11.45

басейн

Вабішчэвіч С.М.

8.

Гульня 

“Воднае пола”          

V-XI

10.00-10.45

басейн

Вабішчэвіч С.М.

 

Намеснік дырэктара па выхаваўчай рабоце:                     Т.А.Харошка

свернуть

План шестого школьного дня

14.11.2020

В субботу, 14 ноября 2020 года, в Радошковичском УПК прошли следующие мероприятия:

14.11.2020 - мастер-класс "Новогодняя открытка Огоньку"

14.11.2020 - тренинг "Здоровый образ жизни - это мода или необходимость"

14.11.2020 - мастер-класс по изобразительному искусству "Звёздный листопад"

   
   

14.11.2020 - занятие в бассейне "Водная акватория"

свернуть

ПЛАН выхаваўчых мерапрыемстваў у шосты школьны дзень на ІІ чвэрць 2020/2021 навучальнага года

Шестой школьный день

24.10.2020

24 октября 2020 года, в шестой школьный день, в Радошковичском УПК состоялись следующие мероприятия:

24.10 - игра "Я -первый!"

24.10 - беседа "Я помощник в своей семье"

24.10 - беседа-тренинг "Семейные ценности"

24.10 - экологическая викторина "Природа в твоих руках"

24.10 - игра "Маленький футболист"

 

свернуть

План шестого школьного дня

21.10.2020

24 кастрычніка 2020 года

 

п/п

Змест дзейнасці

Клас

Час правядзення

Месца правядзення

Адказныя выканаўцы

1.

 Гульня “Я першы!”

I

10.00-10.45

кабінет

I класа

Рудкоўская І.М.

2.

Круглы стол

“Я люблю сваіх бацькоў таму, што…”

II

10.00-10.45

кабінет

II класа

Рудая І.Т.

3.

Гутарка

“Я памошнік у сваёй сям’і”

V

11.00-11.45

кабінет

V клас

Юрынок А.В.

4.

Гутарка-трэнінг

“Сямейныя каштоўнасці”

VI

11.00-11.45

кабінет

  бел.мовы і літ-ры

Чуманевіч І.В.

5.

Гутарка

“Бяспечны шлях дадому”

 

VII

11.00-11.45

кабінет

геаграфіі і гісторыі

Дзятлоўская Т.М.

6.

Экалагічная віктарына

“Прырода ў тваіх руках”

 

12.00-12.45

актавая зала

Пятроўская І.С.

7.

Гульня

“Маленькі футбаліст”

I-IV

11.00-11.45

пляцоўка

Вабішчэвіч С.М.

8.

Конкурс 

“Залатая бутца”          

V-XI

10.00-10.45

пляцоўка

Вабішчэвіч С.М.

 

свернуть

Шестой школьный день

17.10.2020

В субботу, 17 октября 2020 года. в Радошковичском УПК прошли следующие мероприятия:

17.10 - игра-путешествие "В страну дорожных знаков"

17.10 - игра "Кто хочет стать миллионером?"

17.10 - экологический калейдоскоп "Природа Беларуси"

17.10 - беседа-презентация "В мире профессий. Кем быть?"

17.10 - ролевая игра "Мои обязанности в школе и дома"

17.10 - эстафета "Выше! Быстрее! Смелее!"

 

свернуть

План шестого школьного дня

10.10.2020

17 кастрычніка 2020 года

п/п

Змест дзейнасці

Клас

Час правядзення

Месца правядзення

Адказныя выканаўцы

1.

 Гутарка з элементамі гульні “Лекавыя расліны”

III

10.00-10.45

кабінет

III класа

Торліна В.Т.

2.

Гульня-падарожжа

“У краіну дарожных знакаў”

IV

10.00-10.45

кабінет

IV класа

Кісляк Т.А.

3.

Гульня

“Хто хоча стаць міліянерам?”

VIII

11.00-11.45

кабінет

руск.мовы і літ-ры

Радзевіч Л.А.

4.

Экалагічны калейдаскоп

“Прырода Беларусі”

IX

11.00-11.45

кабінет

  хіміі і біялогіі

Рабушка А.А.

5.

Гутарка “Кім быць?”

 

X

11.00-11.45

кабінет

X класа

Казлова А.В.

6.

Прэзентацыя

“У свеце прафесій”

XI

11.00-11.45

кабінет

XI класа

Асіповіч А.А.

7.

Ролевая гульня

“Мае абавязкі ў школе і дома”

 

12.00-12.45

актавая зала

Пятроўская І.С.

8.

Мнагабор’е

“Вышэй, хутчэй, мацней”

I-IV

11.00-11.45

пляцоўка

Вабішчэвіч С.М.

9.

Эстафета 

“Веласіпедны віртуоз”          

V-XI

10.00-10.45

пляцоўка

Вабішчэвіч С.М.

 

свернуть

Шестой школьный день

10.10.2020

В субботу, 10 октября, в Радошковичском УПК состоялись следующие мероприятия:

10.10 - подвижные игры "Ловкий мяч"

10.10 - беседа с элементами конкурсных заданий 

"Труд - основа жизни на Земле"

10.10 - творческий конкурс "Сказка - импровизация"

10.10 - конкурс коллажей "Счастливая и здоровая семья"

10.10 - концертная программа "Мир начинается с мамы..."

10.10 - эстафета "Самый быстрый"

10.10 - конкурс "Меткий стрелок"

 

свернуть

План шестого школьного дня

07.10.2020

План агульнашкольных мерапрыемстваў

у шосты школьны дзень

ДУА “Радашковіцкі вучэбна-педагагічны комплекс

дзіцячы сад – сярэдняя школа Маладзечанскага раёна”

 

10 кастрычніка 2020 года

п/п

Змест дзейнасці

Клас

Час правядзення

Месца правядзення

Адказныя выканаўцы

1.

 Рухомыя гульні

 “Спрытны мяч”

I

10.00-10.45

кабінет

I класа

Рудкоўская І.М.

2.

Гутарка з элементамі конкурсных заданняў

“Праца – аснова жыцця на Зямлі”

II

10.00-10.45

кабінет

II класа

Рудая І.Т.

3.

Творчы конкурс

“Казка - імправізацыя”

V

11.00-11.45

кабінет

V класа

Юрынок А.В.

4.

Конкурс  калажоў

“Шчаслівая і здаровая сям’я”

VI

11.00-11.45

кабінет

  бел.мовы і літ-ры

Чуманевіч І.В.

5.

Конкурс малюнкаў

“Пад небам Бацькаўшчыны”

VII

11.00-11.45

кабінет гісторыі і геаграфіі

Дзятлоўская Т.М.

6.

Канцэртная праграма да дня Маці

“Свет пачынаецца з маці…”

 

12.00-12.45

актавая зала

Пятроўская І.С.

7.

Эстафета

“Самы хуткі”

I-IV

11.00-11.45

пляцоўка

Вабішчэвіч С.М.

8.

Конкурс  “Меткае вока”          

V-XI

10.00-10.45

пляцоўка

Вабішчэвіч С.М.

 

свернуть

Шестой школьный день

03.10.2020

В субботу, 3 октября, в Радошковичском УПК прошли следующие мероприятия:

03.10 - клуб "Его Величество Этикет"

03.10 - конкурс рисунков "Мой край"

03.10 - викторина "Мода народов разных стран"

03.10 - Подвижные игры "Вместе веселей"

 

 

свернуть

План шестого школьного дня

30.09.2020

ЗАЦВЯРДЖАЮ

намеснік дырэктара

Дзяржаўнай установы адукацыі

“Радашковіцкі вучэбна-педагагічны комплекс

дзіцячы сад-сярэдняя школа

Маладзечанскага раёна”

_______ М.А.Канарская

“___” ______ 2020 года

 

 

План агульнашкольных мерапрыемстваў

у шосты школьны дзень

ДУА “Радашковіцкі вучэбна-педагагічны комплекс

дзіцячы сад – сярэдняя школа Маладзечанскага раёна”

 

3 кастрычніка 2020 года

п/п

Змест дзейнасці

Клас

Час правядзення

Месца правядзення

Адказныя выканаўцы

1.

 Клуб

 “Яго вялікасць Этыкет””

III

10.00-10.45

кабінет

III класа

Торліна В.Т.

2.

Конкурс малюнкаў

“Мой край”

IV

10.00-10.45

кабінет

IV класа

Кісляк Т.А.

3.

Віктарына

“Мода народаў розных краін”

VIII

11.00-11.45

кабінет

руск.мовы і літ-ры

Радзевіч Л.А.

4.

Інтэлектуальная гульня

“Што? Дзе? Калі?”

IX

11.00-11.45

кабінет хіміі і біялогіі

Рабушка А.А.

5.

Конкурс сачыненняў

“Каб любіць Беларусь нашу мілую…”

X

11.00-11.45

кабінет

 X класа

Казлова А.В.

6.

Літаратурная гасцёўня

“Каб восень была залатой”, прысвечаная Дню пажылых людзей

 

12.00-12.45

актавая зала

Пятроўская І.С.

7.

Рухомыя гульні

“Разам весялей”

I-IV

11.00-11.45

пляцоўка

Вабішчэвіч С.М.

8.

Гульня  “Валейбол на паветры”          

V-XI

10.00-10.45

пляцоўка

Вабішчэвіч С.М.

 

Намеснік дырэктара па выхаваўчай рабоце:            Т.А.Харошка

свернуть

Шестой школьный день

26.09.2020

В шестой школьный день, 26.09.2020, в Радошковичском УПК прошли следующие мероприятия:

26.09 - беседа "Мои друзья"

26.09 - заочное путешествие 

"Беларусь моя синеокая"

26.09 - круглый стол "Моральные ценности"

26.09 - круглый стол "Поделись теплом своей души"

26.09 - праздник, посвящённый Дню мира 

"Мир, который нужен нам!"

26.09 - конкурс "Лучший по шашкам"

26.09 - Конкурс "Лучший шахматист"

 

свернуть

План шестого школьного дня

24.09.2020

26 верасня 2020 года

 

п/п

Змест дзейнасці

Клас

Час правядзення

Месца правядзення

Адказныя выканаўцы

1.

 Гутарка

 “Мае сябры”

I

10.00-10.45

кабінет

I класа

Рудкоўская І.М.

2.

Завочнае падарожжа  “Беларусь мая сінявокая”

II

10.00-10.45

кабінет

II класа

 

Рудая І.Т.

3.

Конкурс малюнкаў

“Я і мая сям’я”

V

11.00-11.45

кабінет

V класа

Юрынок А.В.

4.

Круглы стол

“Маральныя каштоўнасці”

VI

11.00-11.45

кабінет

бел.мовы і літ - ры

Чуманевіч І.В.

5.

Круглы стол

“Падзяліся цеплынёй сваей душы”

VII

11.00-11.45

кабінет

гісторыі і геаграфіі

Дзятлоўская Т.М.

6.

Свята, прысвечанае Міжнароднаму дню міра

“Мір, які патрэбен нам!”

 

12.00-12.45

актавая зала

Пятроўская І.С.

7.

Конкурс

“Лепшы па шашкам”

I-IV

11.00-11.45

пляцоўка

Вабішчэвіч С.М.

8.

Конкурс  “Лепшы шахматыст”          

V-XI

10.00-10.45

пляцоўка

Вабішчэвіч С.М.

 

свернуть

Шестой школьный день

19.09.2020

План агульнашкольных мерапрыемстваў

у шосты школьны дзень

ДУА “Радашковіцкі вучэбна-педагагічны комплекс

дзіцячы сад – сярэдняя школа Маладзечанскага раёна”

 

19 верасня 2020 года

п/п

Змест дзейнасці

Клас

Час правядзення

Месца правядзення

Адказныя выканаўцы

1.

 Гульня-віктарына

 “З ветлівымі словамі лёгка жыць!”

III

10.00-10.45

кабінет

III класа

Торліна В.Т.

2.

Літаратурна-музычная кампазіцыя “Твая сям’я. Ты і твае бацькі”

IV

10.00-10.45

кабінет

IV класа

 

Кісляк Т.А.

3.

Дыспут

“Пагаворым аб маральных каштоўнасцях”

VIII

11.00-11.45

кабінет

руск.мовы і літаратуры

Радзевіч Л.А.

4.

Віктарына

“Ці ведаеш ты свае правы?”

IX

11.00-11.45

кабінет

біялогіі

Рабушка А.А.

5.

Круглы стол

“Скарбы нашай краіны”

X

11.00-11.45

кабінет

X класа

Казлова А.В.

6.

Працоўны дэсант

“Чысціня – залог здароўя”

XI

11.00-11.45

кабінет

XI класа

Асіповіч Ал.А.

7.

Эстафета

“Лепшы па рухомым гульням”

I-IV

11.00-11.45

стадыён

Вабішчэвіч С.М.

8.

Дзень здароўя “Гонкі на веласіпедах”          

V-XI

10.00-10.45

стадыён

Вабішчэвіч С.М.

 

 Гульня-віктарына

 “З ветлівымі словамі лёгка жыць!”

 

Дыспут

“Пагаворым аб маральных каштоўнасцях”

 

Круглы стол

“Скарбы нашай краіны”

Эстафета

“Лепшы па рухомым гульням”

 

Працоўны дэсант

“Чысціня – залог здароўя”

свернуть

Шестой школьный день

12.09.2020

План агульнашкольных мерапрыемстваў

у шосты школьны дзень

ДУА “Радашковіцкі вучэбна-педагагічны комплекс

дзіцячы сад – сярэдняя школа Маладзечанскага раёна”

 

12 верасня 2020 года

 

п/п

Змест дзейнасці

Клас

Час правядзення

Месца правядзення

Адказныя выканаўцы

1.

Інтэрактыўная гульня

 “Здаровыя дзеці”

I

10.00-10.45

кабінет

I класа

Рудкоўская І.М.

2.

Урокі Майдадыра

“Правілы асабістай гігіены”

II

10.00-10.45

кабінет

II класа

 

Рудая І.Т.

3.

Гутарка –дыялог

“Вучымся даражыць школьнымі сябрамі”

V

11.00-11.45

кабінет

V класа

Юрынок А.В.

4.

Свая гульня

“Пажарны эрудыт”

VI

11.00-11.45

кабінет

VI класа

Чуманевіч І.В.

5.

Круглы стол

“Шкодныя звычкі”

VII

11.00-11.45

кабінет гісторыі

Дзятлоўская Т.М.

6.

Гульнявая праграма

“Давайце жыць дружна!”

 

12.00-12.45

актавая зала

Пятроўская І.С.

7.

Дзень здароўя. Спартакіяда “Прывітанне, мяч” 

I-IV

11.00-11.45

стадыён

Вабішчэвіч С.М.

8.

Гульня  “Футбольная 1000”            

V-XI

10.00-10.45

стадыён

Вабішчэвіч С.М.

 

 

 

Беседа-диалог

"Учимся дорожить школьными друзьями"

Круглый стол

"Вредные привычки"

Игровая программа 

"Давайте жить дружно!"

День здоровья. Спартакиада "Привет,мяч!"

Игра "Футбольная 1000"

свернуть

ПЛАН выхаваўчых мерапрыемстваў у шосты школьны дзень на І чвэрць 2020/2021 навучальнага года

План выхаваўчых мерапрыемстваў

у шосты школьны дзень

ДУА "Радашковіцкі вучэбна-педагагічны комплекс

дзіцячы сад – сярэдняя школа Маладзечанскага раёна"

на I чвэрць 2020/2021 навучальнага года

 

Дата

Назва

мерапрыемства

Класы

Адказны

05.09.2020

Квэст-гульня

“Адгадай прафесію”

 

Пятроўская І.С.

Эстафета “Бегуны”

I - IV

Вабішчэвіч С.М.

Конкурс

 “Валейбольны майстар” 

V - XI

Вабішчэвіч С.М.

12.09.2020

Дзень

здароўя

Інтэрактыўная гульня

 “Здаровыя дзеці”

I

Рудкоўская І.М.

Урокі Майдадыра

“Правілы асабістай гігіены”

II

Рудая І.Т.

Гутарка -дыялог

“Вучымся даражыць школьнымі сябрамі”

V

Юрынок А.В.

Свая гульня

“Пажарны эрудыт”

VI

Чуманевіч І.В.

Круглы стол

“Шкодныя звычкі”

VII

Дзятлоўская Т.М.

Гульнявая праграма

“Давайце жыць дружна!”

 

Пятроўская І.С.

Дзень здароўя. Спартакіяда “Прывітанне, мяч” 

I - IV

Вабішчэвіч С.М.

Гульня  “Футбольная 1000”            

V - XI

Вабішчэвіч С.М.

19.09.2020

Гульня-віктарына

 “З ветлівымі словамі лёгка жыць!”             

III

Торліна В.Т.

 Літаратурна-музычная кампазіцыя “Твая сям’я. Ты і твае бацькі”

IV

Кісляк Т.А.

Дыспут “Пагаворым аб маральных каштоўнасцях”  

VIII

Радзевіч Л.А.

Віктарына

“Ці ведаеш ты свае правы?”

IX

Рабушка А.А.

Круглы стол

“Скарбы нашай краіны”

 X

Казлова А.В.

Працоўны дэсант

 “Чысціня – залог здароўя”               

XI

Асіповіч А.А.

Школьная канферэнцыя

“Выбары Школьнай рады – 2020”

 

Пятроўская І.С.

Эстафета

“Лепшы па рухомам гульням”

I - IV

Вабішчэвіч С.М.

Дзень здароўя “Гонкі на веласіпедах”

V-XI

Вабішчэвіч С.М.

26.09.2020

Гутарка  “Мае сябры”

I

Рудкоўская І.М.

Завочнае падарожжа

“Беларусь мая сінявокая”

II

Рудая І.Т.

Конкурс малюнкаў

 “Я і мая сям’я”

V

Юрынок А.В.

Круглы стол

“Маральныя каштоўнасці”

VI

Чуманевіч І.В.

Круглы стол

 “Падзяліся цеплынёй сваёй душы”

 

VII

Дзятлоўская Т.М.

Свята, прысвечанае Міжнароднаму дню Міра “Мір, які патрэбен нам!”

 

Пятроўская  І.С.

Конкурс “Лепшы па шашакам”

I-IV

Вабішчэвіч С.М.

Конкурс “Лепшы шахматыст”

V-XI

Вабішчэвіч С.М.

03.10.2020

Клуб “Яго вялікасць Этыкет”

III

Торліна В.Т.

Конкурс малюнкаў

“Мой край” 

IV

Кісляк Т.А.

Віктарына

 “Мода народаў розных краін”

VIII

Радзевіч Л.А.

Інтэлектуальная гульня

 “Што? Дзе? Калі?”   

IX

Рабушка А.А.

Конкурс сачыненняў

“Каб любіць Беларусь нашу мілую…”

X

Казлова А.В.

Веласіпедная эстафета

 XI

Асіповіч Ал.А.

Літаратурная гасцёўня “Каб восень была залатой” да Дня пажылых людзей

 

Пятроўская І.С.

Рухомыя гульні “Разам весялее”

I-IV

Вабішчэвіч С.М.

Гульня “Валейбол на паветры”

V-XI

Вабішчэвіч С.М.

10.10.2020

Рухомыя гульні “Спрытны мяч”

I

Рудкоўская І.М.

Гутарка з элементамі конкурсных заданняў  “Праца – аснова жыцця на Зямлі” 

II

Рудая І.Т.

Творчы конкурс “Казка-імправізацыя”

V

Юрынок А.В.

Конкурс калажоў

 “Шчаслівая і здаровая сям’я”

VI

Чуманевіч І.В.

Конкурс малюнкаў “Пад небам Бацькаўшчыны”

VII

Дзятлоўская Т.М.

 

Канцэртная праграма да дня Маці “Свет пачынаецца з маці…”

 

Пятроўская І.С.

Эстафета “Самы хуткі”

I-IV

Вабішчэвіч С.М.

Конкурс “Меткае вока”

V-XI

Вабішчэвіч С.М.

17.10.2020

Гутарка з элементамі гульні

 “Лекавыя расліны”

III

Торліна В.Т.

 Гульня-падарожжа

“У краіну дарожных знакаў”

IV

Кісляк Т.А.

 Гульня

“Хто хоча стаць міліянерам?” 

VIII

Радзевіч Л.А.

Экалагічны калейдаскоп

 “Прырода Беларусі”

IX

Рабушка А.А.

Гутарка “Кім быць”

X

Казлова А.В.

Прэзентацыя “У свеце прафесій”

XI

Асіповіч Ал.А.

Мнагабор’е

“Вышэй, хутчэй, мацней”

I-IV

Вабішчэвіч С.М.

Эстафета

“Веласіпедны віртуоз”

V-XI

Вабішчэвіч С.М.

Ролевая гульня

 “Мае абавязкі ў школе і дома”

 

 

Пятроўская І.С.

24.10.2020

Гульня  “Я першы!”

I

Рудкоўская І.М.

Круглы стол

“Я люблю сваіх бацькоў таму, што…”

II

Рудая І.Т.

Гутарка

“Я – памочнік у сваёй сям’і”

V

Юрынок А.В.

Гутарка-трэнінг

“Сямейныя каштоўнасці”

VI

Чуманевіч І.В.

Гутарка “Бяспечны шлях дадому”

VII

Дзятлоўская Т.М.

Экалагічная віктарына

“Прырода ў тваіх руках”  

 

Пятроўская І.С.

Гульня “Маленькі футбаліст”

I - IV

Вабішчэвіч С.М.

Конкурс “Залатая бутца”

V - XI

Вабішчэвіч С.М.

31.10.2020

Распаўсюджванне памятак

“Бяспека ў час канікул”

I - XI

кл.кіраўнікі

I – XI кл.

 

Ярмарка “Кветкі восені”

I - XI

Пятроўская І.С.,

кл.кіраўнікі

I – XI кл.

 

 

 

 

                                                                                                                                                      

свернуть

Шестой школьный день

23.05.2020

 

ПЛАН

выхаваўчых мерапрыемстваў у шосты школьны дзень

                               у ДУА “Радашковіцкая школа-інтэрнат                              

для дзяцей-сірот і дзяцей, якія засталіся без апекі бацькоў”

23 мая 2020 года

п/п

Змест дзейнасці

Група,

клас

Час

правядзення

Месца

правядзення

Адказныя

выканаўцы

1.

Гульня

“Так ці не?”

III

клас

10.00 – 11.00

кабінет

III класа

Кісляк Т.А.

2.

Гадзіна зносін

“Наш калектыў”

VI

клас

11.00 – 12.00

кабінет гісторыі

Дзятлоўская Т.М.

3.

Гадзіна здароўя

“Пірацкія эстафеты”

IX

клас

 

12.00 – 13.00

стадыён

Вабішчэвіч С.М.

4.

Конкурс 

“Школа бяспекі”

 

1,3,4 групы,

АСП

15.00 – 16.00

бібліятэка

Пятроўская І.С.,

выхавальнікі

5.

Конкурс

“Юныя таленты”

1,3,4 групы,

АСП

 

17.00 – 18.00

актавая зала

Пятроўская І.С.,

выхавальнікі

6.

Прагляд мастацкага кінафільма

 

1,3,4 групы,

АСП

19.30 – 20.45

па групах

выхавальнікі

 

Гульня

“Так ці не?”

Гадзіна зносін

“Наш калектыў”

Гадзіна здароўя

“Пірацкія эстафеты”

Гадзіна здароўя

“Пірацкія эстафеты”

Конкурс

“Юныя таленты”

Конкурс 

“Школа бяспекі”

свернуть

Шестой школьный день

16.05.2020

 

                                                          

ПЛАН

выхаваўчых мерапрыемстваў у шосты школьны дзень

                               у ДУА “Радашковіцкая школа-інтэрнат для дзяцей-сірот і дзяцей,

якія засталіся без апекі бацькоў”

16 мая 2020 года

п/п

Змест дзейнасці

Група,

клас

Час

правядзення

Месца

правядзення

Адказныя

выканаўцы

1.

Круглы стол

“Я і мая сям’я!”

II

клас

10.00 – 11.00

кабінет

II класа

Торліна В.Т.

2.

Ток-шоу

“Крок у будучае”

XI

клас

11.00 – 12.00

кабінет фізікі

Гарбаценка А.С.

3.

Конкурс па добраўпарадкаванні і азеляненні тэрыторыі

“Упрыгожым Беларусь кветкамі”

1,3,4 групы,

АСП

12.00 – 13.00

тэрыторыя школы-інтэрната

Пятроўская І.С.,

выхавальнікі

4.

Свята

“Дзень імянінніка”

 

1,3,4 групы,

АСП

15.00 – 16.00

па групах

выхавальнікі

5.

Гадзіна зносін

“Сацыяльным сеткам – НЕ! Здароваму адпачынку – ДА!”

3,4 групы

 

17.00 – 18.00

актавая зала

Пятроўская І.С.,

выхавальнікі

6.

Прагляд мастацкага кінафільма

 

1,3,4 групы,

АСП

19.30 – 20.45

па групах

выхавальнікі

 

   

Ток-шоу "Крок у будучае"

Круглы стол "Я і мая сям'я"

Свята ў 1 групе "Дзень імянінніка"

Свята ў 3 групе "Дзень імянінніка"

Гадзіна зносін "Сацыяльным сеткам - НЕ! Здароваму адпачынку - ДА!"

свернуть

Дзейнасць СППС у шосты школьны дзень на II паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года

ДЗЕЙНАСЦЬ

сацыяльна-педагагічнай і псіхалагічнай службы

ДУА “Радашковіцкая школа-інтэрнат для дзяцей-сірот і дзяцей,

якія засталіся без апекі бацькоў”

ў шосты школьны дзень

на II паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года

 

Педагог сацыяльны Шабуня І.В.

08.00 – 10.00

Работа з дакументацыяй

10.00 – 11.00

Кансультацыйная работа з педагогамі

11.00 – 13.00

Кансультацыйная і асветніцкая работа з бацькамі

14.00 – 15.00

Індывідуальная і прафілактычная работа

15.00 – 16.00

Патранат  сямей уліковых катэгорый па месцы жыхарства

16.00 – 17.00

Індывідуальныя, групавыя заняткі з дзецьмі

17.00 – 19.00

Работа з дакументацыяй

свернуть

Шестой школьный день

25.04.2020

 

                                                          

ПЛАН

выхаваўчых мерапрыемстваў у шосты школьны дзень

                               у ДУА “Радашковіцкая школа-інтэрнат                              

для дзяцей-сірот і дзяцей, якія засталіся без апекі бацькоў”

25 красавіка 2020 года

п/п

Змест дзейнасці

Група,

клас

Час

правядзення

Месца

правядзення

Адказныя

выканаўцы

1.

Фізкультурная гадзіна “Адзін за ўсіх – усе за аднаго!”

IX

клас

10.00 – 11.00

стадыён

Вабішчэвіч С.М.

2.

Прагляд відэароліка

“Беларусь – краіна для жыцця”

V

клас

10.00 – 11.00

кабінет

бел.мовы і літаратуры

Чуманевіч І.В.

3.

Экалагічная гульня

“100 пытанняў экалогіі”

VIII

клас

11.00 – 12.00

кабінет біялогіі

Рабушка А.А.

4.

Свая гульня

“Чалавек і экалогія”

3 група

12.00 – 13.00

актавая зала

Пятроўская І.С.

5.

Віртуальная фотазамалёўка

“Мой родны край”

4 група

 

15.00 – 16.00

актавая зала

Пятроўская І.С.

6.

Прагляд мастацкага кінафільма

 

1,3,4 групы,

АСП

19.30 – 20.45

па групах

выхавальнікі

 

  

свернуть

План выхаваўчых мерапрыемстваў у шосты школьны дзень на IV чвэрць 2019/2020 навучальнага года

21.04.2020

 

 

 

План агульнашкольных мерапрыемстваў

у шосты школьны дзень

ДУА “Радашковіцкая школа-інтэрнат для дзяцей-сірот і дзяцей,

якія засталіся без апекі бацькоў”

на IV чвэрць 2019/2020 навучальнага года

 

 

Дата

Назва

мерапрыемства

 

Класы

Месца

пра-

вядзення

Адказны

25.04.

2020

Фізкультурная гадзіна

“Адзін за ўсіх – усе за аднаго!”

IX

стадыён

Вабішчэвіч С.М.

Прагляд відэароліка

“Беларусь – краіна для жыцця”     

V

каб. V класа

 

Чуманевіч І.В.

Экалагічная гульня

“100 пытанняў экалогіі”

VIII

каб.VIII

класа

Рабушка А.А.

Свая гульня

“Чалавек і экалогія”

3 група

актавая зала

Пятроўская І.С.

Віртуальная фотазамалёўка

“Мой родны край”

4

група

бібліятэка

Пятроўская І.С.

02.05.

2020


 

Гульня “Будзь здаровы!”

I

каб. I класа

Рудая І.Т.

Гутарка “Вы сказалі: “Добры дзень!””

IV

каб.

VI класа

Юрынок А.В.

Конкурс “Правілы сямейнага выхавання”

VII

каб. руск.мовы і літаратуры

Радзевіч Л.А.

Дыспут “Абарона Радзімы – наш святы абавязак”

3група

актавая зала

Пятроўская І.С.

Прэзентацыя “Правілы паводзін у сацыяльных сетках”

4 група

бібліятэка

Пятроўская І.С.

16.05.

2020

Круглы стол “Я і мая сям’я!”

 II

каб. II класа

Торліна В.Т.

Гадзіна зносін “Сацыяльным сеткам – НЕ! Здароваму адпачынку – ДА!”

3група

актавая зала

Пятроўская І.С.

Ток-шоу  “Крок у будучае”

XI

кабінет фізікі

Гарбаценка А.С.

Конкурс па добраўпарадкаванні і азеляненні тэрыторыі “Упрыгожым Беларусь кветкамі”

1,3,4

групы

школьны двор

Пятроўская І.С.,

выхавальнікі

Конкурс “Піянер года - 2020”

V

 

актавая зала

Пятроўская І.С.

23.05.

2020

Гульня “Так ці не?”

 III

каб.

III класа

Кісляк Т.А.

Гадзіна зносін “Наш калектыў”

VI

кабінет гісторыі і геаграфіі

Дзятлоўская Т.М.

Гадзіна здароўя  “Пірацкія эстафеты”

VII

стадыён

Вабішчэвіч С.М.

Конкурс “Школа бяспекі”

4група

актавая зала

Пятроўская І.С.

Конкурс “Юныя таленты”

3 група

актавая зала

Пятроўская І.С.

30.05.

2020

Урачыстая лінейка “Апошні званок”

I – XI

пляцоўка ля школы

Харошка Т.А.,

кл.кіраўнікі,

выхавальнікі

Спартыўнае свята “Мы здаровыя – гэта класна!”

I – XI

стадыён

Вабішчэвіч С.М.,

Караценка М.М., Рабушка А.А., Чуманевіч І.В., Пятроўская І.С.

 

 

 

 

свернуть

План выхаваўчых мерапрыемстваў у шосты школьны дзень на III чвэрць 2019/2020 навучальнага года

09.01.2020

План выхаваўчых мерапрыемстваў у шосты школьны дзень на II чвэрць 2019/2020 навучальнага года

05.11.2019

План выхаваўчых мерапрыемстваў у шосты школьны дзень на I чвэрць 2019/2020 навучальнага года

02.09.2019

Шестой школьный день

28.03.2020

ПЛАН

выхаваўчых мерапрыемстваў у шосты школьны дзень

                               у ДУА “Радашковіцкая школа-інтэрнат                              

для дзяцей-сірот і дзяцей, якія засталіся без апекі бацькоў”

28 сакавіка 2020 года

п/п

Змест дзейнасці

Група,

клас

Час

правядзення

Месца

правядзення

Адказныя

выканаўцы

1.

Гутарка з элементамі гульні “Калі ў сябра лад, кожны гэтаму рад”

I-III

класы

10.00 – 11.00

кабінет 

I класа

Рудая І.Т.

2.

Ролевая гульня

“Кім я хачу быць”

IV-VII

класы

10.00 – 11.00

кабінет

IV класа

Юрынок А.В.

3.

Гульня

“Самы разумны”

VII-XI

класы

11.00 – 12.00

кабінет рускай мовы і літ.

Радзевіч Л.А.

4.

Рухомыя гульні на свежым паветры

I-XI

класы

12.00 – 13.00

стадыён

Вабішчэвіч С.М.

5.

Выхаваўчае мерапрыемства ў групах

1,3,4 групы,

АСП

15.00 – 16.00

па групах

выхавальнікі

6.

Прагляд мастацкага кінафільма

 

1,3,4 групы,

АСП

19.30 – 20.45

актавая зала

выхавальнікі

 

свернуть

Шестой школьный день

21.03.2020

ПЛАН

выхаваўчых мерапрыемстваў у шосты школьны дзень

                               у ДУА “Радашковіцкая школа-інтэрнат                              

для дзяцей-сірот і дзяцей, якія засталіся без апекі бацькоў”

 

21 сакавіка 2020 года

п/п

Змест дзейнасці

Група,

клас

Час

правядзення

Месца

правядзення

Адказныя

выканаўцы

1.

Завочнае падарожжа па казках “Правы дзяцей”

IV-VII

класы

10.00 – 11.00

кабінет 

беларускай мовы і літ.

Чуманевіч І.В.

2.

Прэзентацыя

“21 сакавіка – Міжнародны дзень лясоў”

VIII-XI

класы

11.00 – 12.00

кабінет

біялогіі

Рабушка А.А.

3.

Эстафета

“Я самы хуткі!”

I-XI

класы

12.00 – 13.00

спартыўная зала

Вабішчэвіч С.М.

4.

Выхаваўчае мерапрыемства ў групах

1,3,4 групы,

АСП

15.00 – 16.00

па групах

выхавальнікі

5.

Прагляд мастацкага кінафільма

 

1,3,4 групы,

АСП

19.30 – 20.45

актавая зала

выхавальнікі

 

Совместный класс в 6, 7 классах по гражданско патриотическому воспитанию на тему " Пишем письмо ветерану" провели Дятловская Т. Н. И Радевич Л.А.

свернуть

Шестой школьный день

07.03.2020

В субботу, 7 марта, в Радошковичской школе-интернате состоялись следующие мероприятия:

07.03 - спортландия "Здоровью - зелёный свет!"

07.03 - конкурсная программа для девочек "Мисс Весна - 2020"

свернуть

Шестой школьный день

29.02.2020

В Радошковичской школе-интернате, в субботу, 29 февраля, прошли следующие мероприятия:

29.02 - спортивная эстафета

"Вредным привычкам скажем - "НЕТ!"

29.02 - Масленица

 

свернуть

Шестой школьный день

22.02.2020

В субботу, 22 февраля, в Радошковичской школе-интернате прошли следующие мероприятия:

22.02 - игра "Пионербол"

22.02 - устный журнал "Планета кошек"

22.02 - развлекательная программа 

"Рыцарский турнир"

22.02 - выставка "Зимний вернисаж"

свернуть

Шестой школьный день

15.02.2020

В субботу, 15 февраля, в Радошковичской школе-интернате прошли следующие мероприятия:

15.02 - эстафета "Весёлые забавы"

15.02 - вечер памяти ко дню вывода войск из Афганистана

"Нельзя не говорить..."

15.02 - Интернет-осмотр "Профессия в кадре"

свернуть

Шестой школьный день

08.02.2020

В субботу, 8 февраля, в Радошковичской школе-интернате прошли следующие мероприятия:

08.02 - беседа "8 февраля - день юного героя-антифашиста" 

08.02 - день здоровья. Эстафета на снегу "Быстрые лыжники"

08.02 - квест-игра "Мы за ЗОЖ!"

08.02 - фестиваль интеллектуальных игр

"Кубок дружбы - 2020"

 

свернуть

Шестой школьный день

01.02.2020

1 февраля, в субботу, в Радошковичской школе-интернате прошли следующие мероприятия:

01.02 - подвижная игра 

"Королевство волшебных мячей"

01.02 - викторина "Марафон безопасности"

01.02 - выставка фотоколлажей

"Встреча друзей"

 

 

 

 

 

 

свернуть

Шосты школьны дзень

25.01.2020

25.01 - конкурс эрудытаў 

"Хачу ўсё ведаць"

25.01 - круглы стол 

"Роля сям'і ў жыцці чалавека"

25.01 - водная эстафета

25.01 - экалагічная віктарына

"З ёй у згодзе мы жывём"

25.01 - выстава - конкурс малюнкаў "Доктар-2020"

свернуть

Шестой школьный день

18.01.2020

В шестой школьный день, 18 января, в Радошковичской школе-интернате прошли следующие мероприятия:

18.01 - литературный час "Родное слово"

18.01 - час общения "Дружим с законом"

18.01 - индивидуальные конкурсы "Зимние забавы"

18.01 - своя игра "Школа экономики"

18.01 - презентация "Разные виды зависимостей и информационная безопасность"

 

свернуть

Шестой школьный день

21.12.2019

В субботу, 21 декабря, в Радошковичской школе-интернате состоялись следующие мероприятия:

21.12 - поездка на ИКК "Линия Сталина"

21.12 - эстафета "Новогодние скороходы"

21.12 - праздник "Новый год для каждого" - волонтёрское движение

свернуть

Шестой школьный день

14.12.2019

В субботу, 14 декабря, в Радошковичской школе-интернате прошли следующие мероприятия:

14.12 - беседа "Пусть ясным будет небо над землёй"

14.12 - правовой брифинг "Моя безопасность"

14.12 - День здоровья. Игра "Два капитана"

 

14.12 - ролевая игра

"Вредным привычкам мы скажем: "НЕТ!""

14.12 - Минута славы

 

свернуть

Шестой школьный день

07.12.2019

В субботу, 7 декабря, в шестой школьный день в Радошковичской школе-интернате прошли следующие мероприятия:

07.12 - интерактивное занятие

"Люди в трудной жизненной ситуации"

07.12 - презентация "Моя родная сторона"

07.12 - эстафета "Мы - легкоатлеты"

07.12 - клуб знатоков "Встречаем с любовью стаи птиц"

07.12 - своя игра "Думай и отвечай"

свернуть

Шестой школьный день

30.11.2019

В субботу, 30 ноября, в Радошковичской школе-интернате прошли следующие мероприятия:

30.11 - игровая программа "Ты да я, да мы с тобой" 

30.11 - беседа "Береги здоровье смолоду"

30.11 - подвижные игры "Делай как мы, делай лучше нас!"

30.11 - Презентация "Остановим СПИД вместе". Викторина "ВИЧ: знать, чтобы жить"

 

свернуть

Шестой школьный день

23.11.2019

В шестой школьный день, в субботу, 23 ноября, в Радошковичской школе-интернате прошли следующие мероприятия:

23.11 - беседа "Добро и зло, милосердие и гуманность"

23.11 - конкурс рисунков "Энергосбережение - дело для всех, польза для каждого"

23.11 - Марофон "Будь здоров!"

 

23.11 - конкурсная шоу-программа "Евровидение - 2019"

 

свернуть

Шестой школьный день

16.11.2019

16 ноября, в субботу, в Радошковичской школе-интернате состоялись следующие мероприятия:

16.11 - беседа "Символы моей Родины"

16.11 - Викторина "Выполняй законы дорог"

16.11 - Диспут "Поговорим о морали"

16.11 - конкурсная программа "Звёздный листопад"

 

16.11 - эстафета подвижных игр "Брось мне мяч!"

 

свернуть

Шестой школьный день

26.10.2019

26 октября, в субботу,в шестой школьный день в Радошковичской школе-интернате состоялись следующие мероприятия:

26.10 -  беседа "Моя семья - моё богатство"

26.10 - "Молодёжное кафе "Осенний бал""

26.10 - презентация "Беларусь - страна мира о добрососедства"

26.10 - игра "Олимпийские надежды"

 

свернуть

Шестой школьный день

19.10.2019

19 октября, в субботу, в Радошковичской школе-интернате прошли следующие мероприятия:

19.10 - конкурс рисунков "Моя семья"

19.10 - подвижные игры "Дружи со спортом!"

19.10 - эстафета "Мы - одна команда! Мы - одна семья!"

19.10 - игра-путешествие "Вместе весело шагать..."

19.10 - вечер отдыха "Всё начинается с мамы..."

свернуть

Шестой школьный день

12.10.2019

В шестой школьный день, в субботу, 12 октября в Радошковичской школе-интернате состоялись следующие мероприятия:

12.10 - выставка-конкурс "Портрет моей мамы"

12.10 - День здоровья. Игра "Тропинками туриста"

12.10 - конкурс видеороликов "Экология и дети"

12.10 - экологический турнир "Береги свою Землю!"

свернуть

Шестой школьный день

05.10.2019

5 октября, в шестой школьный день, в Радошковичской школе-интернате состоялись следующие мероприятия:

подвижные игры "Весёлые старты"

Беседа "Я в моей семье"

Игра-путешествие "Беларусь - моя Родина"

Спортландия "Быстрей на старт!"

Ролевая игра "Проект моего будущего"

Вечер отдыха "Какими вы были молодыми?"

свернуть

Шестой школьный день

28.09.2019

21.09 -Весёлые старты

21.09 - дискуссия "Молодёжь против табака"

21.09 - беседа

21.09 - подвижные игры

 

 

свернуть

Шестой школьный день

21.09.2019

В шестой школьный день, 21 сентября, в Радошковичской школе-интернате состоялись следующие мероприятия:

 

Игра "Вас вызывает, Спортландия!"

# минщинаспортивнаяосень

 

#васвызываетСпортландия

#минщинаспортивнаяосень

 

 

Выставка книг  "21 сентября - Международный день мира"

#выставкакниг

 

 

Конкурс-выставка рисунков "Миру - мир" 

#конкурсвыставкарисунков

 

 

Час общения со старшеклассниками "Серьёзные темы про мир"

#серьёзныетемыпромир

свернуть

Шестой школьный день

14.09.2019

В шестой школьный день, 14 сентября, в Радошковичской школе-интернате состоялись следующие мероприятия:

14.09 - День здоровья 

"Весёлые старты"

#минщинаспортивнаяосень#

#деньздоровьявесёлыестарты#

14.09 - беседа "Зачем нам деньги?"

#беседазачемнамденьги#

14.09 - беседа для старшеклассников

"Никотин и водка любого сведут в могилу"

#беседа#

14.09 - дискуссия

"Учимся жить в современном мире"

#учимсяжитьвсовременноммире#

свернуть

Шестой школьный день

07.09.2019

07.09 - интеллектуальная игра

"Дорога и дети"

#интеллектуальнаяиградорогаидети#

#интеллектуальнаяиградорогаидети#

07.09 - велосипедная эстафета 

"Безопасный велосипед"

#велосипеднаяэстафетабезопасныйвелосипед#

свернуть

Шестой школьный день

18.05.2019

В субботу, 18 мая, в Радошковичской школе-интернате прошли следующие мероприятия:

18.05 - игра КВН "Внимание - пешеход!"

#играквн#

18.05 - час игры

#часигры#

18.05 - лабиринт игр

#лабиринтигр#

18.05 - конкурс фотоколлажей

#конкурсфотоколлажей#

#конкурсфотоколлажей#

18.05 - День именинника

#деньименинника#

#деньименинника#

#деньименинника#

#деньименинника#

свернуть

Шестой школьный день

08.05.2019

08.05 - акция "К защите Отечества - готов!"

#акциякзащитеотечестваготов#

08.05 - экологические игры

#экологическиеигры#

08.05 - караоке-шоу "День рожденья - праздник детства"

#караокешоу#

свернуть

Шестой школьный день

06.05.2019

проект "Славные имена Отчизны"

06.05 - проект

06.05 - игра-конкурс

свернуть

Шестой школьный день

27.04.2019

27.04 - экологический десант

#экологическийдесант#

27.04 - экскурсия в природу

#экскурсиявприроду#

27.04 - игра-конкурс

#игра-конкурс#

27.04 - шоу мыльных пузырей

#шоумыльныхпузырей#

27.04 - поездка на "Линию Сталина"

#поездканалиниюсталина#

#поездканалиниюсталина#

свернуть

Шестой школьный день

20.04.2019

20.04 весёлые старты«Я здоровье сберегу – сам себе я помогу»

alt

#весёлыестарты<#

20.04 круглый стол«Почему нам не хватает времени?»

alt

#круглыйстол#

20.04 час общения«Если радость одна на всех!»

alt

#часобщения#

ПЛАН выхаваўчых мерапрыемстваў у шосты школьны дзень у ДУА “Радашковіцкая школа-інтэрнат для дзяцей-сірот і дзяцей, якія засталіся без апекі бацькоў” 20 красавіка 2019 года (скачать файл формата *.docx размером ~ 22 Kb)

свернуть

Шестой школьный день

13.04.2019

13.04 – День здоровья. Игротека «Спорт – это жизнь, радость, здоровье»

alt

#деньздоровья#

 

13.04 – лекция-презентация «Этика общения»

alt

#этикаобщения#

13.04 – конкурсная программа «В гостях у народной сказки»

alt

#вгостяхународнойсказки#

ПЛАН выхаваўчых мерапрыемстваў у шосты школьны дзень у ДУА “Радашковіцкая школа-інтэрнат для дзяцей-сірот і дзяцей, якія засталіся без апекі бацькоў” 13 красавіка 2019 года (скачать файл формата *.docx размером ~ 22 Kb)

свернуть

Шестой школьный день

06.04.2019

06.04 – концертная программа

alt

#концертная программа#

06.04 – день именинника

alt

#деньименинника#

06.04 – сладкий стол

alt

#сладкийстол#

alt

#сладкийстол#

06.04 – эстафета

alt

#эстафета#

 

План агульнашкольных мерапрыемстваў у шосты школьны дзень на IV чвэрць 2018/2019 навучальнага года (скачать файл формата *.docx размером ~ 53 Kb)

свернуть

ОРГАНИЗАЦИЯ ШЕСТОГО ШКОЛЬНОГО ДНЯ на интернет-сайте ГУО "Академия последипломного образования"

ШЕСТОЙ ШКОЛЬНЫЙ ДЕНЬ на интернет-портале Министерства образования Республики Беларусь