Классному руководителю

Графік

дзяжурства настаўнікаў па вучэбным корпусе

ў І паўгоддзі 2019/2020 навучальнага года

 

 

 

 

 

ПАНЯДЗЕЛАК

 

1 паверх

Торліна В.Т.

Філістовіч М.Э. (В.)

Шнэйдэр С.В. (С.)

2 паверх

Жохавец Л.А.

 

 

3 паверх

Рабушка А.А.

 

 

АЎТОРАК

 

1 паверх

Рудая І.Т.

Вабішчэвіч С.М. (В.)

Юрынок А.В. (С.)

2 паверх

Чуманевіч І.В.

 

 

3 паверх

Гарбаценка А.С.

 

 

СЕРАДА

 

1 паверх

Караценка М.М.

Кісляк Т.А. (В.)                             

Філістовіч М.Э. ( С.)

2 паверх

Дзятлоўская Т.М.

 

 

3 паверх

Гарбаценка А.С.

 

 

ЧАЦВЕР

 

1 паверх

Юрынок А.В

Асіповіч Ал.А.(В.)

Чуманевіч І.В. (С.)

2 паверх

Радзевіч Л.А.

 

 

3 паверх

Шнэйдэр С.В.

 

 

ПЯТНІЦА

 

1 паверх

Кісляк Т.А.

Караценка М.М.(В.)

Вабішчэвіч С.М.(С.)

2 паверх

Пабудзей Я.Ф.

 

 

3 паверх

Філістовіч К.К.

 

 

 

ГРАФІК

 правядзення арганізацыйна-выхаваўчай работы настаўнікамі

 ДУА “Радашковіцкая школа-інтэрнат для дзяцей-сірот і дзяцей,

 якія засталіся без апекі бацькоў” у І-м паўгоддзі 2019/2020 навучальнага года

  Дні   тыдня      

 

Настаўнік

ПАНЯДЗЕЛАК

АЎТОРАК

СЕРАДА

ЧАЦВЕР

 

ПЯТНІЦА

 

 

СУБОТА

Рудая І.Т.

 

 

8.05-8.25

інфарм.гадзіна

13.25-14.10

работа ў кабінеце

 

 

12.20-13.05

класная гадзіна

 

10.00-12.30

інд.і груп. вых.работа

Кісляк Т.А.

8.05-8.25

інфарм.гадзіна

 

 

11.25-12.10

работа ў кабінеце

13.25-14.10

класная гадзіна

 

10.00-12.30

інд.і груп. вых.работа

Юрынок А.В.

8.05-8.25

інфарм.гадзіна

13.25-14.10

класная гадзіна

 

 

 

10.25-11.10

работа ў кабінеце

10.00-12.30

інд.і груп. вых.работа

Торліна В.Т.

8.05-8.25

інфарм.гадзіна

 

13.25-14.10

работа ў кабінеце

 

12.20-13.05

класная гадзіна

 

10.00-12.30

інд.і груп. вых.работа

Караценка М.М.

8.05-8.25

інфарм.гадзіна

 

 

 

 

 

 

13.25-14.10

класная гадзіна

10.00-12.30

інд.і груп. вых.работа

Гарбаценка А.С.

8.05-8.25

інфарм.гадзіна

13.25-14.10

работа ў кабінеце

 

14.20-15.05

класная гадзіна

 

 

10.00-12.30

інд.і груп. вых.работа

Чуманевіч І.В.

8.05-8.25

інфарм.гадзіна

 

 

14.20- 15.05

класная гадзіна

 

9.25-10.10-

работа ў кабінеце

10.00-12.30

інд.і груп. вых.работа

Дзятлоўская Т.М.

8.05-8.25

інфарм.гадзіна

8.30-9.15

работа ў кабінеце

 

 

 

 

 

 

14.20-15.05

класная гадзіна

10.00-12.30

інд.і груп. вых.работа

Вабішчэвіч С.М.

8.05-8.25

інфарм.гадзіна

14.20-15.05

класная гадзіна

 

 

 

 

 

 

10.00-12.30

інд.і груп. вых.работа

Рабушка  А.А.

 

8.05-8.25

інфарм.гадзіна

11.25-12.10

работа ў кабінеце

14.20-15.05

класная гадзіна

11.25-12.10

работа

 на прышк. уч.

 

 

 

 

10.00-12.30

інд.і груп. вых.работа

Жохавец Л.А.

11.25-12.10

работа ў кабінеце

 

 

 

 

 

 

Радзевіч Л.А.

8.05-8.25

інфарм.гадзіна

9.25-10.10

работа ў кабінеце

 

 

 

14.20-15.05

класная гадзіна

10.00-12.30

інд.і груп. вых.работа

Філістовіч М.Э.

8.30-9.15

работа ў кабінеце

 

 

 

 

 

Філістовіч К.К.

 

 

 

 

9.25-10.10

работа ў кабінеце

 

Классному руководителю

свернуть