Состав экзаменационных комиссий

Склад экзаменацыйных камісій

для прыёму выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання

на ІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі ў 2018/2019 навучальным годзе

ІХ клас

Дата

 

Вучэбны прадмет

Склад экзаменацыйных камісій

Пасада

Спецыяльнасць

Катэгорыя

 

Прозвішча, ініцыялы

4 чэрвеня

руская

мова

старшыня

Дзятлоўскі Ігар Міхайлавіч

дырэктар

геаграфія

вышэйшая

члены камісіі:

Радзевіч Людміла Аляксандраўна

настаўнік

руская мова і літаратура, беларуская мова і літаратура

першая

Кандраценка Алена Васільеўна

настаўнік

руская мова і літаратура

першая

6 чэрвеня

 

беларуская мова

старшыня

Дзятлоўскі Ігар Міхайлавіч

дырэктар

геаграфія

вышэйшая

члены камісіі:

Чуманевіч Ірына Вікенцьеўна

настаўнік

беларуская мова і літаратура

першая

Радзевіч Людміла Аляксандраўна

настаўнік

руская мова і літаратура, беларуская мова і літаратура

першая

8 чэрвеня

 

матэматыка

старшыня

Дзятлоўскі Ігар Міхайлавіч

дырэктар

геаграфія

вышэйшая

члены камісіі:

Філістовіч Крысціна Калістратаўна

настаўнік

матэматыка

вышэйшая

Гарбаценка Алена Сяргееўна

настаўнік

матэматыка і фізіка

першая

 
 

 

 

 

                                                                                                           

                                                                                        

Склад экзаменацыйных камісій

для прыёму выпускных экзаменаў па завяршэнні  навучання і выхавання

на ІІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі ў 2018/2019 навучальным годзе

ХІ клас

 

Дата

 

Вучэбны прадмет

Склад экзаменацыйных камісій

Пасада

Спецыяльнасць

катэгорыя

 

Прозвішча, імя, імя па бацьку

1 чэрвеня

руская мова

старшыня

Канарская Марына Адамаўна

намеснік дырэктара

па вучэбнай рабоце

біялогія

першая

члены камісіі:

 

Радзевіч Людміла Аляксандраўна

настаўнік

руская мова і літаратура,

беларуская мова

і літаратура

першая

Вярбіцкая Алена Мечыславаўна

настаўнік

руская мова і літаратура

першая

Акапджанава Алена Робертаўна

настаўнік

руская мова і літаратура

без катэгорыі

1 чэрвеня

беларуская мова

старшыня

Дзятлоўскі Ігар Міхайлавіч

дырэктар

геаграфія

вышэйшая

члены камісіі:

 

Чуманевіч Ірына Вікенцьеўна

настаўнік

беларуская мова

і літаратура

першая

Арцюховіч Галіна Васільеўна

настаўнік

беларуская мова

і літаратура

другая

Пінчук Галіна Рыгораўна

 

 

настаўнік,

выхавальнік

беларуская мова

і літаратура

першая

3 чэрвеня

матэматыка

старшыня

 

Канарская Марына Адамаўна

 

намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце

біялогія

першая

члены камісіі:

 

Філістовіч Крысціна Калістратаўна

настаўнік

 

матэматыка

вышэйшая

Гарбаценка Алена Сяргееўна

настаўнік

матэматыка і фізіка

першая

Вайцяховіч Вера Канстанцінаўна

настаўнік

фізіка

вышэйшая

5 чэрвеня

англійская мова

старшыня

Канарская Марына Адамаўна

намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце

біялогія

першая

члены камісіі:

Жохавец Людміла Анатольеўна

настаўнік

англійская мова

вышэйшая

Рудая Ірына Тадэвушаўна

настаўнік

англійская мова

першая

Кулаковіч Наталля Вітальеўна

настаўнік

англійская мова

першая

5 чэрвеня

нямецкая мова

старшыня

Дзятлоўскі Ігар Міхайлавіч

дырэктар

геаграфія

вышэйшая

члены камісіі:

Юрынок Ала Вікенцьеўна

настаўнік

нямецкая мова

першая

Сушыцкая Ніна Аляксееўна

настаўнік

нямецкая мова

першая

Сільчанка Ніна Іванаўна

настаўнік

нямецкая мова

вышэйшая

7 чэрвеня

гісторыя Беларусі

старшыня

Дзятлоўскі Ігар Міхайлавіч

дырэктар

геаграфія

вышэйшая

члены камісіі:

Дзятлоўская Тамара Мікалаеўна

настаўнік

гісторыя

першая

Падбярэзская Наталля Станіславаўна

настаўнік

гісторыя

вышэйшая

Бабровіч Арцём Анатольевіч

настаўнік

гісторыя

першая