Расписание занятий

Расклад званкоў

па ДУА “Радашковіцкая школа-інтэрнат для дзяцей-сірот

 і дзяцей, якія засталіся без апекі бацькоў”

у 2019/2020 навучальным годзе

  

 

Інфармацыйная гадзіна   

8.05- 8.25 (панядзелак)

1 урок

8.30 – 9.15
2 урок 9.25 – 10.10
3 урок 10.25 – 11.10
4 урок 11.25 – 12.10
5 урок 12.20 – 13.05
6 урок 13.25  – 14.10
7 урок   14.20 – 15.05

 

 

ГРАФІК

дзяжурства вучняў па вучэбным корпусе ў час вучэбных заняткаў

у  2019/2020 навучальным годзе

 

І паверх

11 клас

ІІ паверх

9 клас

ІІІ паверх

10 клас 

 

Расклад

 факультатыўных заняткаў у ДУА “Радашковіцкая  школа-інтэрнат  для дзяцей-сірот і дзяцей, якія засталіся без апекі бацькоў”  у I-м паўгоддзі 2019/2020 навучальнага года

Назва факультатыўных заняткаў

Клас

Час правядзення

Месца правядзення

Настаўнік

                           ПАНЯДЗЕЛАК

 

Кладовая слов русского языка

V

13.25-14.10

Каб.руск.мовы і літ.

Радзевіч Л.А.

                  АЎТОРАК

 

Творчыя майстэрні

IV

13.25-14.10

Каб.дадатковай адукацыі

Крыцкая Л.М.

Асновы майстэрства акцёра 

VIII

14.30-15.15

Актавая зала

Пятроўская І.С.

Маё прафесійнае будучае

ІХ

14.30-15.15

Каб. ІХ класа

Вайцяховіч В.К.

                   СЕРАДА

 

Камунікатыўная граматыка

ІХ

14.30-15.15

Каб.ІХ класа

Пабудзей Я.Ф.

                 ЧАЦВЕР

 

Творчыя майстэрні

V

13.25-14.10

Каб.дадатковай адукацыі

Крыцкая Л.М.

Жыццё грамадства

Х

13.25-14.10

Каб.Х класа

Дзятлоўская Т.М.

Паўтараем матэматыку

ІХ

14.30-15.15

Каб.ІХ класа

Філістовіч К.К.

Практыкум па беларускай мове

ХІ

13.25-14.10

Каб.бел.мовы

і літ.

Чуманевіч І.В.

Гісторыя Беларусі ў імёнах і падзеях

ХІ

14.30-15.15

Каб.гісторыі

Дзятлоўская Т.М.

                    ПЯТНІЦА

 

Уводзіны ў свет замежнай мовы

І

12.30-13.05

Каб. І класа

Рудая І.Т.

Па прыступках правіл здаровага харчавання

І

13.25-14.00

Каб. І класа

Рудая І.Т.

Правілы ў маім жыцці

ІІ

12.30-13.15

Каб. ІІ класа

Торліна В.Т.

Матэматычная вясёлка

ІІ

13.25-14.10

Каб. ІІ класа

Торліна В.Т.

Матэматычная вясёлка

ІІІ

12.30-13.15

Каб. ІІІ класа

Кісляк Т.А.

Речевой этикет

ІІІ

13.25-14.10

Каб. ІІІ класа

Кісляк Т.А.

Речевой этикет

IV

12.30-13.15

Каб.  IV класа

Юрынок А.В.

Шахматны ўсенавуч

IV

13.25-14.10

Каб.  IV класа

Юрынок А.В.

Школа юных матэматыкаў

VIII

14.30-15.15

Каб.фізікі

Гарбаценка А.С.

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

VIII

15.25-16.10

Бібліятэка

Харошка Т.А.