Пункт коррекционно-педагогической помощи

 

Графік работы настаўніка-дэфектолага з вучнямі,

 якія маюць асаблівасці псіхафізічнага развіцця, 

ДУА “Радашковіцкая школа-інтэрнат для дзяцей-сірот і дзяцей,

якія засталіся без апекі бацькоў” на II паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года

 

Дзень тыдня

№ урока

Час

Урок, клас

Панядзелак

1

8.30 – 9.15

Чалавек і свет 5 клас

2

9.25 – 10.10

Беларуская мова 4 клас

3

10.25 – 11.10

Літаратурнае чытанне 4 клас

4

11.25 – 12.10

Сац.-быт. арыенціроўка 4 клас

Аўторак

1

8.30 – 9.15

Сац.-быт. арыенціроўка 4 клас

2

9.25 – 10.10

Матэматыка 3 клас

4

11.25 – 12.10

Сац.-быт. арыенціроўка 3 клас

Серада

1

8.30 – 9.15

Беларуская мова 3 клас

4

11.25 – 12.10

Карэкцыйны занятак 3 клас

Чацвер

1

8.30 – 9.15

Сац.-быт. арыенціроўка 3 клас

2

9.25 – 10.10

Сац.-быт. арыенціроўка 5 клас

6

13.35 – 14.20

Карэкцыйны занятак 5 клас

Пятніца

2

9.25 – 10.10

Літаратурнае чытанне 3 клас

3

10.25 – 11.10

Літаратурнае чытанне 5 клас

4

11.25 – 12.10

Сац.-быт. арыенціроўка 5 клас

5

12.40 – 13.25

Карэкцыйны занятак 4 клас

 

График работы ПКПП

Расклад заняткаў настаўніка-дэфектолага ПКПД

ДУА “Радашковіцкая школа-інтэрнат для дзяцей-сірот і дзяцей, якія засталіся без апекі бацькоў” на II паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года

 

Дзень тыдня

Час

Падгрупавыя заняткі

Індывідуальныя заняткі

Панядзелак

12.40 – 13.00

 

Хілімон Е.

13.25 – 13.55

Жыткі М., Бурдынскі Р., Юшкевіч Ул.

 

14.05 – 14.35

 

Казлоўскі Р.

14.45 – 15.15

 

Нікіфараў В.

Аўторак

12.40 – 13.00

 

Хілімон Е.

13.35 – 14.05

Жыткі М., Нікіфараў В., Хадкевіч С.

 

14.15 – 14.45

 

Кухта М.

14.55 – 15.25

Сыцік М., Шыпанава В.

 

Серада

12.40 – 13.10

Жыткі М., Бурдынскі Р., Юшкевіч Ул.

 

13.35 – 14.05

Жыткі М., Нікіфараў В., Хадкевіч С.

 

14.15 – 14.45

 

Казлоўскі Р.

Чацвер

12.40 – 13.00

 

Хілімон Е.

14.30 – 15.00

Сыцік М., Шыпанава В.

 

15.10 – 15.40

 

Гурбановіч Р.

Пятніца

13.35 – 14.05

 

Кухта М.

14.40 – 15.10

 

Гурбановіч Р.

 

 

свернуть